تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج بنام 185 متر سه خواب دید شهر ویو

برج بنام 185 متر سه خواب دید شهر ویو

2 سال پیش در شیراز

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
13٬875٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬000٬000 تومان
طبقه
2
-خرید ملک برای شما پایان کار من نیست بلکه آغاز همکاری است-

ملکی
دید شهر ویو بدون ذره ای مشرف
رو به باغات چمران و شهر

غرق تابش نور سه طرف نورگیر

دارای سه تراس رو به شهر قابل هرگونه چیدمان
نقشه مربع
کابینت فیوره

سازه خاص متریال کارشده برند

تماس = شرح کامل توضیحات

همراه شما : ارشیا تقوی فرد

قدوسی غربی حدفاصل کوچه 2 و 4 هلدینگ املاک ویلاپ