تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج مجلل همیلا (منطقه2) پونک/متراژهای 1و2 خواب

برج مجلل همیلا (منطقه2) پونک/متراژهای 1و2 خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
8٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
9
◇◇◇ سهیل ملکیان هستم از مجموعه بزرگ بارمان با معرفی یک پروژه مسکونی دیگر در خدمت شما متقاضیان گرامی میباشم ؛

■●■ سازه ای عظیم با متراژها و طبقات متنوع در لوکیشن اعیان نشین همیلا پونک (((منطقه 2 ))) از سازنده ای مطرح و سرشناس (سند شخصی تک برگ) با قیمتی ایده آل و متناسب با شرایط روز بازار ...

○□○ شروع متراژها از 52 متر تا 100متر , 1خواب و 2خواب
از طبقات 1 تا 9 موجود برای فروش
اکثر واحدها دارای ویو طهران (ابدی)بدون مشرف

●○●○● آپارتمان مد نظر :
《 57 متر _ 1خواب _ خوش نقشه _ مستر
سالن یک تیکه مربع خوش چیدمان
کف سنگ _ کابینت ممبران _ داکت اسپلیت _ پکیج _ سرویس ایرانی و فرنگی 》

《 دارای 4 لاین آسانسور نفربر و باربری _ یک پارکینگ سندی + یک میهمان
انباری سندی _ تراس بزرگ و کاربردی _ سالن اجتماعات _ لابی مجلل مبله و لابی من 24ساعته 》

{ سهیل ملکیان مسئول فروش پروژه هستم ;
با احترام برای شنیدن توضیحات بیشتر و قرار بازدید از آپارتمان لطفا تماس بگیرید }

[ مجموعه املاک بزرگ بارمان نماد بیزینس ملکی شهر تهران ]