تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج مجلل19طبقه/غرب دریاچه چیتگر اردستانی دانش حکیم

برج مجلل19طبقه/غرب دریاچه چیتگر اردستانی دانش حکیم

2 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1402
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬000٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
19
بنام یگانه معمارهستی

فرصتی عالی جهت سرمایه گذاری خریدمسکن در منطقه 22
❇️ اولین پروژه مسکونی هوشمند و جز برندترین برج های منطقه
♦️پروژ ه بین الملل با سازه ای بینظیر ومقاوم دربرابر8 ریشتر زلزله

✔️100 متر2خوابه فول امکانات رفاهی
✔️پلان زیبا با طر احی مدرن
✔️وام 80 0الی 1میلیاردی بدون ضامن بدون سود
✔️قرارداد محضری
✔️انتقال قدرالسهم وکدرهگیری کشوری
✔️تراس بزرگ وقابل چیدمان
✔️سازنده برندوبنام دارای رزومه قوی درمنطقه
✔️مجهز به سیستم های هوشمند
✔️ مجاورت باغ گیاهشناسی
✔️با ویو ابدی وساخت لوکس مهندسی ساز

⭐ امکانات برج5ستاره :
✅ استخر سوناجکوزی
✅سالن ورزشی مجزای خانم واقا
✅هلی پد روف گاردن
✅خشکشویی مرکزی ،شوتینگ زباله
✅لابی مجلل ولابی من24ساعته
✅فروشگاه محیط تفریحی فضای سبز
✅سالن اجتماعات،4لاین آسانسور
✅سیستم گرمایش سرمایش
✅تراس قابل چیدمان ،فضای بازی کودکان
✅5طبقه منفی پارکینگ وانباری
✅سیستم های حفاظتی وضد حریق

✔️پاسخگویی بصورت24ساعته7روزهفته
✔️کارگزار رسمی تعاونی انبوهساز:
خانم احمد ی

بازدید همه روزه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارشناس رسمی تعاونی خانم احمدی

آژانس املاک دریاچه چیتگر افق بین الملل خرازی پدافند ارتش سهند