تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرج کرانه/205 متر /3 خواب/دید دریا

برج کرانه/205 متر /3 خواب/دید دریا

1 سال پیش در کیش

متراژ
205
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
35٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
174٬634٬000 تومان
طبقه
30
برج کرانه
ساحل دامون
پلاک 1 دریا
________________________
مشخصات واحد :
خوش نقشه ترین واحد 3 خواب
ویو دریا
205 متر 3 خواب
3مستر و 4سرویس

اماده بازدید

بسیار خوش نقشه بدون پرتی
اشپزخانه بزرگ /سالن بزرگ و نور گیر
تراس قابل چیدمان و بزرگ با ویو دریا
____________________________
لابی مجلل
نگهبانی 24 ساعته
استخر جکوزی
سالن بدنسازی
سالن بازی
سالن بیلیارد
محوطه سرسبز با نور پردازی
فاصله تا ( پاساژ_ مرکز خرید_ بازی های آبی_
جاده دوچرخه سواری و ... ) فقط 10 قدم
____________________________
مشاور امور تخصصی برج کرانه
فایلینگ کامل
یاشار صدر