تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهبرسهروردی 72 متر دودهنه یاتئاتربا آپارتمان یا.

برسهروردی 72 متر دودهنه یاتئاتربا آپارتمان یا.

2 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
22٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
305٬555٬000 تومان
برسهروردی 72 متر دودهنه نقدی یا تئاتر باواحد آپارتمان یا....

مناسب رستوران ها اغذیه فروشیها کافی شاپها و....

بدون مشابه درکل منطقه

پاسخگوی شما سروران و خریداران محترم

⚜️⚜️ صفا ⚜️⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3