تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوار ادیب/135متری 2 خوابه/دوکله حاشیه بلوار

بلوار ادیب/135متری 2 خوابه/دوکله حاشیه بلوار

1 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬777٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
❤بنام خالق زیباییها❤
✅دوست عزیز شما شایسته بهترینها هستین✅
✅ساختمان شمالی _ جنوبی ✅
✅یک طرف حاشیه 20 متری و سمت دیگه بلوار
✅عرصه نزدیک 600 متر برای مشارکت سمت بلوار امتیاز تجاری رو داره ✅
✅تراکم ساخت برای مشارکت تا7سقف امتیاز داره
✅قیمت زیر فی منطقه قیمت طبقه سوم در همین ساختمان بدون بازسازی بالای 4.500 میلیارد قیمت رو اعلام کردن ✅
✅مشاور شما رضوانی مسکن سراسری مشهد✅
✅مسکن سراسری مشهد نبش ادیب 30✅