تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوار بریانک ، 44 متر طبقه اول ، سرمایه گذاری

بلوار بریانک ، 44 متر طبقه اول ، سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
44
ساخت
1377
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
- هوالرزاق

0 قابل توجه خریداران و سرمایه گذاران محترم
0 فرصتی مناسب جهت سرمایه گذاری

- 44 متر ( نقشه مربع و بدون پرتی )
- تک خواب ( مستر و تخت خور )
- تک واحدی ( طبقه اول واقعی )
- بالکن و انباری قفسه بندی شده

✓ گذر 10 متری مشجر
✓ دسترسی عالی به مترو بریانک
✓ مشاعات تماماً نقاشی شده

- 200 میلیون ماهی 3 میلیون در رهن مستاجر ( تا برج 9 )
- قابلیت اخذ وام بانکی تا سقف 500 میلیون تومان
- شرایط پرداخت مناسب 40 روزه

0 جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
0 مشاور تخصصی و همراه شما عباسی