تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوار تعاون 88 متری دو خواب 8 ساله آفتابگیر

بلوار تعاون 88 متری دو خواب 8 ساله آفتابگیر

1 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1396
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬931٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
آیت الله کاشانی بلوار تعاون

88 متری دو خواب فول امکانات
(پارکینگ انباری اسانسور بالکن)

8 ساله واقعی ویو دار بدونه مشرف

نور نقشه مهندسی بدونه یک سانت پرتی

نما و مشاعات تمام سنگ تراورتن

بهترین فرعی بلوار تعاون

کم واحد بهترین طبقه

دیزاین شده بدونه هیچ هزینه ای

فروشنده واقعی

قیمت کارشناسی شده و منصفانه

مشاور قدیمی شهر زیبا بلوار تعاون آلاله شرقی و غربی

رسول رحمانی