تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوار دانشجو،150متری

بلوار دانشجو،150متری

1 سال پیش در ایلام

متراژ
150
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬866٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
150 متر
دو خواب
طبقه اول
دوکله، شمالی جنوبی
بازسازی شده
پارکینگ
سند آزاد
در صورت کسری قابلیت رهن تا 500 میلیون
آدرس: بلوار دانشجو، روبروی پمپ بنزین حسینی
آدرس املاک: بین میدان میلاد و میدان دفاع مقدس، گروه مشاورین املاک آسا