تائید
فروش مسکونیآپارتمان( بلوار سجاد ) 327m یک سال ساخت

( بلوار سجاد ) 327m یک سال ساخت

2 سال پیش در مشهد

متراژ
327
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
30٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬743٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
باسلام

آپارتمان 327 متر
4 خواب ، 3 مستر
طراحی مدرن
ملک جنوبی و پنجرها قدی با نورگیر عالی
دارای آشپزخانه پنهان
سیستم برق هوشمند
دارای لابی و روف گاردن
معاوضه تا بخشی از مبلغ انجام میشود

- مرصاد افتخاری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 24

مشاورین حقوقی و اقتصادی 24