تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوارسجاد/380متر/سر نبش / ویو پارک /fullمشاعات

بلوارسجاد/380متر/سر نبش / ویو پارک /fullمشاعات

1 سال پیش در مشهد

متراژ
380
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
38٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
طبقه
5
380 متر 4خواب
600 متر زمین سر سه نبش
نورگیر فوق العاده
در بولوار سجاد ( حاشیه 24 متری )
- ویو بی نظیر و بدون مشرف پارک
ارتفاع سقف 4 متر
- پنجره ها قدی از کف تا سقف
آشپز خانه فول فرنیش BOSCH
- کابینت چوبی با روکش کوارتز ضد خش
- تراس با قابلیت چیدمان
- ساختمان و واحد فول هوشمند به همراه دوربین های نظارتی
| لابی من 24 ساعته
کف تماما پارکت درجه یک
- شیر آلات REMER
- دستگیره ها ایتالیا
-درب ها تماما چوب 100% طبیعی

✅امکانات رفاهی و تفریحی مجموعه شامل :
- 300 متر لابی مبله و مجلل با ارتفاع سقف 5 متر +لابی من 24 ساعته
مجموعه آبی کامل + سونا جکوزی
سالن ورزش تجهیز شده با وسایل برند
- گیم روم (بیلیارد و ....!)
- سالن اجتماعات مجلل و دلباز بدون انتقال صدا به واحد های مسکونی
- اتاق کنفرانس و 3 پارکینگ سندی

مالک پول لازم ( فروشنده واقعی )

از ساعت 7 صبح تا دقیقا 1 شب ((بدون تعارف ))پاسخگو شما عزیزان هستم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 24

مشاورین حقوقی و اقتصادی 24