تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوارسجاد/380متر/مدرن/سه جهت نور/جکوزی در تراس

بلوارسجاد/380متر/مدرن/سه جهت نور/جکوزی در تراس

1 سال پیش در مشهد

متراژ
380
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
39٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬000٬000 تومان
طبقه
5
سازه مدرن با استفاده از بهترین متریال های وارداتی روز دنیا
✅توضیحات واحد:
380 متر ( 4 خواب مستر )
پلان کاملا بینظیر تفکیک شده
550متر زمین
سر سه نبش ( واحد غرق در نور)
یکی از بهترین فرعی سجاد
تراس 60 متری فرنیش شده به همراه جکوزی
ویو عالی از 3 جهت (غرق در نور)
بدون مشرف
کابینت های 2020 avangard
آشپزخانه فول فرنیش 2020 smge

مشاعات: 200متر لابی با ارتفاع 5 متر با طراحی لوکس
مشاعات آبی با ارتفاع 4 متر با شیشه های سرتاسری
کافی شاپ، ماساژ لندری مرکزی
آسانسور Kone پر سرعت 13 نفره
3 پارکینگ سندی
200 متر سالن اجتماعات به ظرفیت 100 نفر
200 متر اتاق بازی کودک و اسپا
80متر سالن بیلیارد

از ساعت 7 صبح تا دقیقا 1 شب ((بدون تعارف ))پاسخگو شما عزیزان هستم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 24

مشاورین حقوقی و اقتصادی 24