تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوارعراقی/دوخوابه/دو کلّه/10متر بَر

بلوارعراقی/دوخوابه/دو کلّه/10متر بَر

2 سال پیش در قم

متراژ
116
ساخت
1401
قیمت کل
7٬130٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬465٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️با سلام و تقدیم احترام⚜️
⚜️شبیری هستم،کارشناس فروش شهر املاک⚜️

⭐️واحد آپارتمانی 116متری کلیدنخورده؛ خوش نقشه و پرنور،در کوچه های فرد بلوار عراقی با فاصله 50متری از بلوار؛ با بهترین دسترسی از خیابان های عطاران،عراقی و شهید محمودنژاد⭐️

✅️116مترمربع
✅️ملک دو کلّه با 10متر بَر
✅️4طبقه/دو واحدی/طبقه اول
✅️دیوار مشترک فقط در بخش آشپزخانه و لاغیر
✅️دو خواب
✅️خواب 15متری با دسترسی به تراس و دارای حمام مستر
✅️به دلیل بَر بالای ملک، نقشه عالی با حداقل پرتی فضا
✅️پذیرایی+هر دو اتاق خواب، بهره مند از نور مستقیم و هوای آزاد
✅️پذیرایی بزرگ، پرده خور و کاملا مربعی شکل
✅️آشپزخانه با ابعاد عالی، قابلیت هر نوع چیدمان و پلن
✅️حمام عمومی در بیرون اتاق ها
✅️سند تک برگ
✅️پارکینگ
✅️انباری
✅️آسانسور

⭐️موارد مشابه قیمتی و منطقه ای موجود می باشد⭐️

☎️جهت دریافت اطلاعات تکمیلی،لطفا تماس بگیرید☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس شبیری شهر املاک

آژانس املاک شهر

????مهمترین ارزش ما ارائه خدمت بابهترین کیفیت، امنیت وسرعت تعریف گردیده است????