تائید
فروش مسکونیآپارتمانبنیاد 114متری فول امکانات

بنیاد 114متری فول امکانات

2 سال پیش در قم

متراژ
114
ساخت
1393
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬631٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
به نام یگانه معمار هستی
________________________________
بنیاد،لقمان
متراژ : 114
تعداد خواب : 2
دپارتمان رویال/محمد جواد سعیدی