تائید
فروش مسکونیآپارتمانبهار شمالی // 53 متر فول // نقلی مرتب

بهار شمالی // 53 متر فول // نقلی مرتب

2 سال پیش در تهران

متراژ
53
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
5٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬660٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
بهار شمالی
هفت تیر

53 متر

فراهانی

پاسخگوی تماس شما از 9 صبح تا 12 شب
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 75

آژانس مسکن 75، آژانس بهترینها