بهترین روش برای چند برابر کردن سرمایه شما با اقساط
2 هفته پیش در کیاشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
830,000,000 تومان
قیمت هر متر
4,486,000 تومان
⭐انبوه سازان و املاک بزرگ پردیس
✔زمین با متراژ 185 متری
✔با 8 متر بر
✔دارای مدارک کامل
✔ثبت سیماک شخصی به نام خریدار
✔تائیدیه از شورای شهر منطقه
✔فاصله 600 متری تا ساحل
✔قطعه بندی شده
✔خرید مستقیم از مالک بدون دخالت واسطه
جهت مشاوره و بازدید تماس بگیرید.
مشاور فروش : اقای جهانبانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.