تائید
فروش مسکونیآپارتمان(بهشتی/پارس) 135 متر آپارتمان با تراس بزرگ٪

(بهشتی/پارس) 135 متر آپارتمان با تراس بزرگ٪

1 سال پیش در مشهد

متراژ
110
ساخت
1391
قیمت کل
5٬185٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬136٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
. . .❤️❤️ خدایا دوستت دارم ❤️❤️

کارگزار شما : امــیــد بــنــی اســد

مشخصات ملک :

⚜️110 متر آپارتمان

⚜️ طبقه 1

⚜️ آسانسور 8 نفره

⚜️ واحد رو به جلو

⚜️ 2 خواب / آفتابگیر

⚜️ 3 طبقه

⚜️خوش چیدمان

توضیحات :

⚜️تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : کولر گازی/از کف

⚜️ کابینت MDF

⚜️ آشپزخانه نورگیر

⚜️حاشیه ملک 14

⚜️سند 6 دانگ

⚜️ حداقل 600 میلیون تومان رهن میشه

⚜️1 انباری 4 متری

⚜️ پارکینگ بدون مزاحمت

⚜️به فی منطقه

⚜️تخلیه فوری

. . لطفاً آگهی رو مطالعه کنید

❤️درخواست آدرس تلفنی نفرماییدحتی محدوده❤️

آدرس دفتر :

شعبه 1: کوهسنگی : نبش بهشتی 40

شعبه 2: احمدآباد : نبش احمدآباد 16 بلوار رضا

❌ مسئولیت اجتماعی
لطفا از واریز بیعانه به حساب مشاورین املاک یا هر شخص دیگری جدا خودداری کرده و برای پرداخت بیعانه معاملات ملکی به دفاتر املاک دارای مجوز مراجعه و رسید دریافت نمایید..