تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریتالار ورستوران با تمام انشعابات سندتک برگ

تالار ورستوران با تمام انشعابات سندتک برگ

5 ساعت پیش در داوری

اتاق
+4
متراژ زمین
4700
سال
1389
قیمت کل
‏175,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,234,000 تومان
سند اداری
دارد
4700 متر زمین. سند دار. 800 متر بنا.
ملک دوبر 70 در 69.
پروانه فعالیت رستوران و تالار.
برق سه فاز 65 آمپر. گاز و آب
مجتمع پذیرایی فرهنگی تفریحی خدماتی