تائید
فروش مسکونیآپارتمانتاپ لوکیشن دروس 330 متر تکواحد.

تاپ لوکیشن دروس 330 متر تکواحد.

1 سال پیش در تهران

متراژ
330
ساخت
1394
اتاق
4
قیمت کل
69٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
210٬606٬000 تومان
طبقه
2
دروس 330 متر تکواحد.
طبقه دوم رو به آفتاب.
4 خواب بزرگ با کمدهای عمیق.
سالن فلت رو به آفتاب.
آشپزخانه تمام چوب همراه جزیره.
ارتفاع سقف 3متر و سی.
دسترسی به مراکز خرید .