تائید
فروش مسکونیآپارتمانتاپ لوکیشن رشدیه، 237متر، ویو ناب، تراس رویایی

تاپ لوکیشن رشدیه، 237متر، ویو ناب، تراس رویایی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
237
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
12٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬531٬000 تومان
طبقه
1
✅لوکیشن قلب رشدیه
✅دسترسی چند ثانیه ای به تمام خدمات شهرک و شریان های اصلی
✅سازه مستحکم و بی نظیر

☑️سالن پذیرایی بزرگ و خوش نقشه
☑️اشپزخانه با دیزاین ردیفی و فضای بزرگ برای میز ناهارخوری
☑️3عدد اتاق خواب بزرگ دارای کمد دیواری های جادار و بالکن
☑️سرویس های ایرانی و فرنگی
☑️تراس رویایی بزرگ و قابل چیدمان با ویو ابدی
⛔️سند بدون ایراد اماده انتقال

⚜️مشاور ملکی شما عزیزان: مهندس آهنگر⚜️
⚜️املاک هامون⚜️