تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری 176 متر در آذربایجان

تجاری 176 متر در آذربایجان

2 سال پیش در تهران

متراژ
176
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
قیمت کل
49٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
281٬250٬000 تومان

✔️موقعیت عالی برای سرمایه گذاری

✔️دارای دو باب مغازه 44 متری تجاری

✔️دارای 8 متر بالکن تجاری

✔️22 متر زیرزمین جواز تجاری

✔️دارای 3 طبقه قابل سکونت

✅دسترسی عالی به توحید و نواب

✅یکی از بهترین ملک های منطقه ✅

جهت بازدید تماس بگیرید

مشاور تخصصی منطقه امیر مسعود

املاک سناتور شما را شایسته بهترین ها میداند
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ سناتور با 2شعبه فعال

املاک سناتور شما راشایسته بهترینها می داند