تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری 67 متر بر اصلی نگارستان

تجاری 67 متر بر اصلی نگارستان

2 هفته پیش در نگارستان

متراژ
67
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏20,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
دپارتمان املاک دژان خیابان نگارستان
خرید ، فروش ، مشارکت ، معاوضه
-----------------------------------
فروش یا معاوضه ( با ویلایی ) تجاری 67 متری
بر اصلی نگارستان با پاخور عالی
سرویس بهداشتی
برق سه فاز
دهنه 5 متری
بالا پایین آزاد
بالکن دارد
ارتفاع سقف 3 متر
سرویس بهداشتی
سند تک برگ
-----------------------------------
دپارتمان املاک دژان خیابان نگارستان
قانع فرد