تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری دلالی /52متر/آقایی/

تجاری دلالی /52متر/آقایی/

2 هفته پیش در مبعث

متراژ
52
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏17,160,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏330,000,000 تومان
به نام خدا
(بدون واسطه)

بهترین هارا از مشاورین املاک جاذبه بخواهید ✅

فروش یک باب تجاری در رهپویان ✅
52متر ✅
35متر کف ✅
17متر بالکن ✅
تاپ لوکیشن ✅
زیر قیمت کل منطقه ✅
بهترین انتخاب در بهترین لوکیشن ✅
پاخور عالی و پر رفت و آمد ✅
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ✅
آدرس دفتر :خیابان شهید آقایی/گلچین شرقی/نبش کوچه 8/املاک جاذبه✅