تائید
فروش مسکونیآپارتمانترکمنستان/152متر 3خ تکواحدی/نوساز/2پارکینگ سندی

ترکمنستان/152متر 3خ تکواحدی/نوساز/2پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
152
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
24٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
160٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام خدمت مشتریان عزیز

⭐️سهروردی (ترکمنستان)
دنج و آرام

♦️ سازه ی خاص در منطقه
از سازنده ی نام آشنا مهندس شیبانی

♦️ شش طبقه تکواحدی
♦️ طبقات 2 تا 6 موجود
ورودی از لابی مجلل

♦️ 152متر / خوش نقشه و تفکیکی
♦️ سالن پرده خور / یکدست و بدون پرتی
با قابلیت چیده مان 2دست مبل

♦️ آشپزخانه بزرگ با طراحی کلاسیک
♦️ کابینت ممبران متریال مصرفی درجه1

♦️ 3 اتاق متراژ بزرگ +مستر
♦️ کاملا مجزا از سالن / سرتاسر کمد دیواری
3سرویس مجزا + وان همگی والهنگ

♦️ فول امکانات
2 پارکینگ
انباری
آسانسور ٨ نفره ایتالیایی

مالک منعطف و آماده ی امضا

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
مشاور شما معراج
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3