ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
تریبلکس لاکچری خیابان 30متری مقداد
تریبلکس لاکچری خیابان 30متری مقداد
11 ماه پیش در گنبد کاووس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
235
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150
قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬333٬000 تومان
موقعیت جنوبی
زمین :150متر مربع
بنا:235متر مربع
3خواب و دارای شاه نشین
نورپردازی شده شیک نما و داخل
گرمایش پکیج
سند ششدانگ
کابینت ام دی اف 25 متر مربع
دارای خواب مستر
دارای روف گاردن
دارای مطبخ
دارای تراس بزرگ و باربیکیو
دارای سرویس بهداشتی در هر طبقه کلا 3 دستگاه
سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
پله ها چوب ،دارای میز تی وی
خیابان 12 متری
منطقه تمام نوساز و رو به رشد و ترکمن نشین
قیمت 6میلیارد و 800میلیون
تخفیف ویژه و مناسب پای قرار داد
قابل رهن تا 1 میلیارد
املاک زینتی
ارتباط با ما
آدرس مشاور املاک :گنبد بلوار دانشجو روبروی خانه بسکتبال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور املاک زینتی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت