تائید
فروش مسکونیآپارتمانتنها 2خوابه متفاوت معالی آباد

تنها 2خوابه متفاوت معالی آباد

1 سال پیش در شیراز

متراژ
135
ساخت
1403
قیمت کل
11٬391٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬377٬000 تومان
طبقه
2
سازه ای مدرن و با اصالت، از سازنده با اصالت منطقه

✨135 متر
✨در تاپ لوکیشن منطقه با دسترسی استثنایی
✨نور خورشید در تمام نقاط منزل دست شما را نوازش میکند

هم سازه و هم سازنده برند✔️

∆متفاوت از هر 2 خوابه ای که تابحال بازدید کرده اید∆

مشاور امور ملکی منطقه 6
▪️◾◼️ منصوروار ◼️◾▪️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان فوق تخصصی مسکن مهدی شعبه 2