تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاتهاتر ملک کلنگی208 متری/با دو واحد نوساز.هوانیروز

تهاتر ملک کلنگی208 متری/با دو واحد نوساز.هوانیروز

2 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
134٬615٬000 تومان
متراژ زمین
208
بالکن
دارد
ملک کلنگی 208 متری

سند تک برگ
معاوضه با دو واحد نوساز یا چند سال ساخت.هوانیروز
لوکیشن بی نظیر
موقعیت عالی برای سازندگان
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☎️ اشرفی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ امیرکبیر

⚜ املاک بزرگ امیرکبیر با خدمات عالی مشتری جذب میکند ⚜