تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاتهاتر منزل کلنگی قصرالدشت با پکیج 4واحدی

تهاتر منزل کلنگی قصرالدشت با پکیج 4واحدی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
330
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
56٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
169٬696٬000 تومان
متراژ زمین
330
بالکن
دارد
منزل متراژ 330 متر قصرالدشت
100در100 معاوضه با پکیج 4واحدی سمت زرهی و ...
با املاک همکاری نداریم