تائید
فروش مسکونیآپارتمانتهرانپارس/تیرانداز/سجده ایی/116متر3خوابه/نوساز

تهرانپارس/تیرانداز/سجده ایی/116متر3خوابه/نوساز

2 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬379٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
مسکن فرشته(لطفاً با دقت مطالعه شود)

بهترین خرید سال 1402

116 متر 3 خوابه طبقه 3 در فرعی دنج و دسترسی عالی نوساز کلید نخورده

سالن مربع و بدون پرتی و قابل چیدمان عالی

آشپزخانه ممبران و شیک و مخصوص خانم های سخت پسند

اتاق خواب های 12/14/16 متری به همراه خواب مستر و دارای کمد دیواری های جادار

و توضیحات شنیدنی دیگر

مالک صددرصد فروشنده می باشد

کارشناس و امین شما در منطقه

خانم زندی
_____________________________________
مشتریان عزیز با هر بودجه ایی که هستی مورد عالی برای شما داریم !!
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فرشته

قویترین و سالم ترین آژانس مسکن در تهرانپارس و عراقی