تائید
فروش مسکونیآپارتمانتوشیبا بیانی آپارتمان سه خواب

توشیبا بیانی آپارتمان سه خواب

1 سال پیش در رشت

متراژ
126
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬857٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜املاک قصران⚜
✅126 متر مفید مشاع
✅4طبقه
✳آدرس ملک :چهار راه حشمت کوی بیانی
⚜ آدرس ما : چهارراه حشمت کوی بیانی املاک قصران
جهت بازدید با ما درتماس باشید.