تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحده زمین شهری بهارستان 176متری

تک واحده زمین شهری بهارستان 176متری

1 سال پیش در آبادان

متراژ
176
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬602٬000 تومان
طبقه
1
سند تک برگ
700رهن میره کسی بخواد ساکن نشه

واحد کارشناسی شده✅

توجه❗️مشتریان ما میگویند خرید ملک با شما بسیار آسان است❗️

تلاش ما بر این است که شما بتوانید صاحب خانه شوید

با کمترین توان مالی صاحب خانه شوید

واحد های وام دار و شرایطی در زمین شهری✅

آدرس: زمین شهری بهارستان غربی بد از تعویض پلاک انتهای خیابان املاک فرهاد✅