تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 115 متری / عمارت / 2 طرف نورگیر

تک واحدی 115 متری / عمارت / 2 طرف نورگیر

1 سال پیش در قدس

متراژ
115
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬985٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬956٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
♦️  دپارتمان تخصصی املاک شهر  ♦️
تنها دپارتمان املاک با خدمات تخصصی
-----------------------‐----------------------------

_________________________________

⭕ لطفاً برای دریافت اطلاعات و راهنمایی بیشتر درباره این ملک و یا موردهای مشابه تماس بگیرید ،
و یا
به آدرس دفتر ما در 45 متری انقلاب ، نبش دانش آموز ، پلاک 7 واحد 2 تشریف بیارید.

کارشناس امور ملکی : آقای صداقت