تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 120متری جنوبی بنی هاشمی

تک واحدی 120متری جنوبی بنی هاشمی

1 سال پیش در قرچک

متراژ
120
ساخت
1402
قیمت کل
4٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬500٬000 تومان
طبقه
4
بنام خالق بی همتا
املاک شاهان
پارسا مشاور برتر منطقه
--------------------------------------------------
تیم شاهان بدنبال یک عمر اسایش وارامش دربهترین لوکیشن منطقه برای شما هپشهریان عزیز میباشد

✔120متری تک واحدی جنوبی در بنی هاشمی

✔پذیرایی کاملا مربع ونورگیر

✔دوخواب جنوبی با پنچره های بزرگ قدی

✔تراس پشتی وسرتاسری

✔قابلیت دریافت وام تا 800میلیون

✔✔✔✔قابلیت رهن تا 700میلیون ✔✔✔✔

همین الان تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

پارسا مشاور برتر منطقه

آژانس املاک دپارتمان شاهان

با دپارتمان املاک شاهان شاهانه زندگی کنید