تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی/137m/رودکی متین

تک واحدی/137m/رودکی متین

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
137
ساخت
1403
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬846٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✅️رودکی ، متین ، 137 متر ، تک واحدی ...
✅️گاز روی میزی هود ...
✅️ساخت 1403 ...
✅️نما رومی ...
✅️آسانسور کابین طلایی ...

‼️‼️معاوضه با واحد متراژ پایین‼️‼️

*** دارای موارد مشابه ****

✅️جهت اطلاع از سایر فایلها در برنامه دیوار (املاک میراب)جستجو کنید.