تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی، 165 متر، لوکیشن بیاد ماندنی

تک واحدی، 165 متر، لوکیشن بیاد ماندنی

1 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
25٬575٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
155٬000٬000 تومان
طبقه
2
با سلام و عرض ادب

شعار ما
((یک بار معامله ،یک عمر لذت برنده شدن))
⚜️⚜️ املاک نوروزی ⚜️⚜️

‼️ لوکیشن بینظیر ‼️

❗️165 متر اپارتمان
❗️3خواب با مستر
❗️تراس
❗️تک واحدی
❗️کف سنگ
❗️2 تا پارکینگ سندی

❗️فایل مونوپل دیگر

❗️کد اگهی 4189

⚜️برای مشاهده موارد بیشتر از صفحه ما دیدن فرمایید
به ادرس ( نوروزی 22 )

⚜️ادرس دفتر : شهرک گلستان ، بلوار گلها ، نبش کوچه یاس ششم. مهدی نوروزی