تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی/3 خواب/ رو به آفتاب

تک واحدی/3 خواب/ رو به آفتاب

1 سال پیش در کرج

متراژ
144
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬888٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
یکی از بهترین فایل های سرمایه گذاری
(حداقل 13 میلیون زیر قیمت منطقه)
144 متر
3 خوابه
4 طبقه تک واحدی
رو به آفتاب

شرایط عالی پرداخت :
700 میلیون تومان پای قرارداد !!!
5 میلیارد تومان یک ماه دیگر
الباقی یک ماه بعد از آن !!!

بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری
#موقعیت ملک در بافت اصلی جهانشهر می باشد ...

همین حالا با من تماس بگیرید و این فرصت بی نظیر را از دست ندهید ...