تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 342 متری شهرک کارمندان

تک واحدی 342 متری شهرک کارمندان

9 ماه پیش در زنجان

متراژ
332
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
28٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬240٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
**فروش ویژه واحد مسکونی لوکس در شهرک کارمندان**

✨ **فرصتی استثنایی برای خانه دار شدن!** ✨

**مشخصات برجسته:**
* **متراژ:** 332 متر مربع
* **تعداد خواب:** 4 خواب (نورگیر عالی)
* **بالکن:** 3 بالکن کاربردی
* **سیستم سرمایش و گرمایش:** چیلر مرکزی
* **تک واحدی:** (آرامش و امنیت بیشتر)
* **طبقه:** دوم
* **موقعیت:** نبش شمالی (نورگیری عالی از دو جهت)
* **وضعیت:** خشک و کلید نخورده (آماده برای سلیقه شما)
* **محدوده:** شهرک کارمندان

**قابلیت تهاتر:**
این واحد ارزشمند قابلیت تهاتر با ویلایی یا زمین قابل ساخت را نیز دارد.

این واحد فرصتی ایده آل برای کسانی است که به دنبال خانه ای مدرن، جادار و با امکانات کامل در یکی از بهترین مناطق شهر هستند.

**برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید، لطفا تماس بگیرید.**

مشاور همراه شما:
جلیل نجفی
املاک عصر جدید شهرک کارمندان
بلوار مهدوی اول ششم شرقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک عصر جدید

در عصر جدید ، ما تغییر دهنده نوع زندگی هستیم .