تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 95 متری/دو کله نور/اشراق شمالی

تک واحدی 95 متری/دو کله نور/اشراق شمالی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
95
ساخت
1402
قیمت کل
3٬870٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬736٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
با سلام

⚜️فروش آپارتمان تک واحدی محدوده اشراق شمالی
⚜️واقع در دل یکی از بهترین فرعی اشراق

✅️95 متر
✅️طبقه 4 از 4 تک واحدی
✅️پلان تفکیکی بدون فضای پرت
✅️دو خوابه 12 متری نورگیر
✅️تراس کاربردی

❗️دسترسی عالی از مراکز خرید و حمل و نقل عمومی

❇️فایل های مشابه موجود است .
برای خرید در هر رنج قیمت با ما در تماس باشید.
زمانی

⚜️اشراق شمالی نبش چهارراه فلاطوری املاک یکتا.