تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی/ امیر معز /165متری /سه خواب

تک واحدی/ امیر معز /165متری /سه خواب

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
165
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⭐ امور ملکی خود را به تیم با تجربه و مجرب ونوس بسپارید ⭐
*با سلام و درود*
✅ هادی شهرکی هستم مشاور تخصصی در منطقه در بحث آپارتمان
------------------------------
⚜️165متر خوش نقشه
⚜️سه خواب
⚜️یک خواب مستر
✨6 واحدی
✨پارکینگ
✨انباری
✨آسانسور
✅ امکانات اعم از (کانال کولر ،مدار جاروبرقی مرکزی ، بالکن قابل چیدمان ، پنجره قدی )
✅کلید نخورده
✅نوساز
✅واحد شمالی
✨واحد مختص همشهری های که دنبال آرامش هستند ✨
✅به قیمت ✅
------------------------------
موارد مشابه با توجه به خواسته شما موجود میباشد
توضیحات ویژه با تماس
------------------------------
با مدیریت : آقای شهرکی و آقای یزدان طلب
آدرس دفتر :حاشیه معلم رو به معلم 6