تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی بی نقص/فلاحی 16 مهنه

تک واحدی بی نقص/فلاحی 16 مهنه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
200
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬500٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✨ هلدینگ ساختمانی دایان ✨
با سلام. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✨مدیریت فروش : مهندس موسوی
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✔ 200 متر تک واحدی جنوبی
✔ اثری فاخر و درخور تحسین از سازنده برتر منطقه
✔ تاپ لوکیشن شهرک غرب
✔ نما کلاسیک
✔ دیزاین و طراحی نئوکلاسیک
✔ پلان تفکیکی بی نقص ژورنالی
✔ کابینت و کمد دیواری ها با رنگ پلی استر ترک
✔ درب اتاق ها همراه با قفل دوتکه برند
✔ پنجره ها با نمای ابدی
✔ آسانسور 7 نفره با ارتفاع 2.20
✔ تراس کاربردی همراه با باربکیو
✔ مشاعات رویایی و بدون مشابه در منطقه
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
هلدینگ ساختمانی دایان ( نبش فلاحی 13.3 )
✨مدیریت فروش : مهندس موسوی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست