تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی دونبش/دو تراس/آشپرخانه کثیف

تک واحدی دونبش/دو تراس/آشپرخانه کثیف

1 سال پیش در مشهد

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬555٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬718٬000 تومان
طبقه
4
✨ هلدینگ ساختمانی دایان ✨
با سلام. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✨مدیریت فروش : مهندس موسوی
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✔ 160 متر تک واحدی دونبش – 6طبقه 6واحدی
✔ اثری فاخر و درخور تحسین از سازنده برتر منطقه
✔ تاپ لوکیشن شهرک غرب / حاشیه بلوار فاطمیه
✔ نما کلاسیک و پرکار
✔ دیزاین و طراحی نئوکلاسیک
✔ پلان تفکیکی بی نقص ژورنالی
✔ کابینت و کمد دیواری ها با رنگ پلی اورتان ترک
✔ شیرآلات برند شیذر
✔ حمام مستر
✔ پنجره ها وینتک با شیشه لمینت نشکن
✔ آسانسور 7 نفره

** قیمت قابل مذاکره **
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
هلدینگ ساختمانی دایان ( نبش فلاحی 13.3 )
✨مدیریت فروش : مهندس موسوی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست