تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی های 157 متر با سند تک برگ فول

تک واحدی های 157 متر با سند تک برگ فول

1 هفته پیش در انقلاب

متراژ
157
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,949,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️⚜️⚜️ مشاورین املاک یاس ⚜️⚜️⚜️
سازه شخصی ساز می باشد ✔️
فروش تک واحدیهای 157 متر (فقط مساحت داخل واحد 157متر می باشد) با سند تک برگ شش دانگ، واحد فروشی، واقع در طبقه دوّم می باشد
◀️فاصله تا دریا پیاده 15 دقیقه
◀️تا خیابان اصلی پیاده 5 دقیقه
◀️ کلآ 3 طبقه 3 واحد خلوت
◀️2 خواب بزرگ با کمد دیواری
◀️آشپزخانه فول کابینت همراه با مَطبخ جدا
◀️اجاق گاز رومیزی و هود لمسی
◀️سرویسها جدا، ایرانی فرنگی
◀️کف کلآ سرامیک ، سقف بتن و گچ بری
◀️انشعابات کامل، آب شهری برق گاز تلفن
◀️پارکینگ اختصاصی بدون مزاحم قید در سند *
◀️گرمایش پکیج رادیات
◀️سرمایش کولر اسپیلیت
◀️بالکن دلباز
نمای سازه شمالی جنوبی بسیار نورگیر و دلباز می باشد
از نظر محیطی فوق العاده با دسترسی بالا را دارا میباشد
☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️
فعلا در سایت دیوار نمی شود آ د ر س گذاشت، با ما در تماس باشید با تشکر، مدیریت املاک یاس.