تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی کلید نخورده الهـیه/ شهرک نجفی

تک واحدی کلید نخورده الهـیه/ شهرک نجفی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
155
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬789٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬900٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✨️ شرکت مســکن ســتــارگان بـرتـر ✨️

مــشـاور شمـا : کرمی

یک دستگاه آپارتمان 155 متری با مشخصات:

✔️شیک خوش نقشه
✔️ غرق در نور آفتاب ✨️

✔️خشک آماده تحویل
✔️هر سه خواب نورگیر

✅️مالک فروشنده ✅️

✅️400 میلیون زمان انتقال سند
✅️قابلیت 600میلیون رهن کامل
✅️پرداختی شما در زمان معامله
فقط ● 4 میلیارد 300 ●

═══ لطـفا فـقطـ تـماس بگیـرید
پاسخگویی 24 ساعته و مشاوره رایگان ═══

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
●برای خرید و فروش ملک خود
مشارکت در ساخت
با ما تماس بگیرید و با آرامشی
خاطر خدمات ملکی بی نظیر را تجربه کنید