تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی/کلید نخورده/دریای نور/4خواب

تک واحدی/کلید نخورده/دریای نور/4خواب

1 سال پیش در قم

متراژ
290
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
20٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سلام

تک واحدی کلید نخورده
بکایی و سپاه
290 متر 4 خواب
3 خواب مستر

تک واحدی دونبش کلید نخورده
250متر 3 خواب مستر
دارای مطبخ
متریال درجه یک
16 تومن
-------------------------------------------------------
موارد مشابه در حافظ و سالاریه موجود است
املاک بین الملل خیابان وطن دوست نبش کوی 3