تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی کوچه 20متری/میعاد

تک واحدی کوچه 20متری/میعاد

2 سال پیش در مشهد

متراژ
148
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
4٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬702٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨ هلدینگ ساختمانی دایان
✨ با سلام. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
: ✨مدیریت فروش : مهندس موسوی
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✔ 148 متر تک واحدی – 4 طبقه 6 واحدی
✔ نما سنگ
✔ کابینت ام دی اف
✔ آشپزخانه نور مستقیم
✔ اتاق ها نور
✔ آسانسور 6 نفره
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
هلدینگ ساختمانی دایان ( نبش فلاحی 13.3 )
✨مدیریت فروش : مهندس موسوی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست