ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
تکواحدی 125 متری 2 خوابه فول/همیلا،منطقه2
تکواحدی 125 متری 2 خوابه فول/همیلا،منطقه2
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1391
قیمت کل
17٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨بهترین لوکیشن و بهترین طبقه✨
♦️ 125 متر ( فوول بازسازی )
♦️ سالن سرتاسر پرده خور
♦️ 2 خوابه ( یکخواب مستر )
♦️ هر 2 خواب کمد دیواری بزرگ هایگلس
♦️ کابینت های گلس
♦️ کف سرامیک 80 × 80
♦️ طبقه 4
♦️ 5 طبقه تکواحدی
♦️ 12 سال ساخت
♦️ 100 متر فاصله تا پارک نهج البلاقه
♦️ مرکز امکانات رفاهی محل
♦️ حدود 10 متر انباری
♦️ بهترین دسترسی با میدان پونک و بزرگراه ها
♦️ سند تکبرگ / فروشنده قطعی/ مالک ساکن
✅ فایل 100٪ شخصی ⛔
اخوان هستم ، کارشناس فروش منطقه
املاک بزرگ تاج همیلا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت