ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
تکواحدی 2خوابه نیاز به بازسازی
تکواحدی 2خوابه نیاز به بازسازی
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
121
ساخت
1382
قیمت کل
13٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬231٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان بالای میدان کلانتری
تکواحدی 2خوابه با پارکینگ سندی +جای پارک اضافه
به سمت مستوفی
به قیمت رسیده
پرداخت نقد =تخفیف بهتر
باشرایط فعلی دلار مالک ها افزایش قیمت داشتند
برعکس این ملک
فروشنده قطعی
121متری
نما سنگ
مچموعا 5طبقه تکواحدی
کلید دراختیار
محمد
مسکن نگین
02192001900
کلید دراختیار
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت