تائید
فروش مسکونیآپارتمانتکواحدی طبقه اول 2ونیم خواب

تکواحدی طبقه اول 2ونیم خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
93
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
12٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
133٬118٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
باسلام
فول امکانات ( یک آپشن کم)
93متر 2خوابه +یک خواب کودک یا انباری داخل واحد
با پارکینگ و انباری 6متری سندی
زمین 200متری
محمد امین زاده