تائید
فروش مسکونیآپارتمانتکواحدی137متر،3خواب،فول امکانات،صفر،میلاد

تکواحدی137متر،3خواب،فول امکانات،صفر،میلاد

1 سال پیش در شاهین شهر

متراژ
137
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬521٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
#کد_2327
* فروش آپارتمان(تکواحدی-صفر کلیدنخورده)
* میلاد
* دسترسی عالی به مرکز خرید و کلیه امکانات معیشتی
* فول امکانات و بروز
* 137 متر
* 3 خواب
* خواب مستردار
* دو کله نور (شمالی-جنوبی)
* خوش نقشه، آفتابگیر و دلباز
* هر 3 اتاق خواب دارای پنجره مستقیم
* مجتمع 4 واحدی
* پارکینگ اختصاصی
** مبلغ 400میلیون تومان جهت انتقال سند که از مبلغ کل کسر میگردد
*** قابلیت رهن دادن تا 600میلیون تومان(درصورتِ تمایل شما)
**** پیامک پاسخگو نیستیم ****
______________________________________________________
مِلک بوک | Melkbook
شهر در دستان توست
آدرس دفتر: بلوار مدرس، بلوار شیخ فضل الله نوری، نرسیده به بلوار قیام