تائید
فروش مسکونیآپارتمانجانبازان 137 متری / نوساز رو به آفتاب

جانبازان 137 متری / نوساز رو به آفتاب

2 سال پیش در تهران

متراژ
137
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
21٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
159٬270٬000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
املاک بلوک کردستان

_________

✅ 137 متری

______________________________
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید
املاک بلوک کردستان ( نبش 23 آزادگان )
قنبری